Motion

ژیروسکوپ

اندازه گیری جهت و سرعت زاویه‌ای

سرعت زاویه ای چیست؟

ژیروسکوپ چیست؟

 
ژیروسکوپ ها حسگرهای فیزیکی هستند که حرکت زاویه ای یک جسم را نسبت به چارچوب مرجع اینرسی تشخیص داده و اندازه گیری می کنند. شتاب‌سنج‌ها برای سنجش جهت‌گیری محور استفاده می‌شوند، اما ژیروس‌ها برای سنجش جهت‌گیری زاویه‌ای استفاده می‌شوند. ژیروسکوپ یا ژیروسکوپ را می توان برای تعیین جهت استفاده کرد و در اکثر سیستم های ناوبری مستقل یافت می شود.

انتخاب ژیروسکوپ مناسب

هنگام انتخاب ژیروسکوپ، باید توجه داشته باشید که ژیروسکوپ کدام یک از سه محور را اندازه گیری می کند. به عنوان مثال، برخی از ژیروهای دو محوری گام و چرخش را اندازه گیری می کنند، در حالی که برخی دیگر، گام و انحراف را اندازه می گیرند. به منظور آشنایی بیشتر با مفهوم سرعت زاویه ای و ژیروسکوپ، به زودی اطلاعات مفید و مرتبطی را در دانشنامه Gebrabit در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ماژول های ژیروسکوپ جبرابیت

تیم GabraBit دارای چندین سال تجربه در زمینه طراحی و تولید ماژول های الکترونیکی به ویژه ماژول های حرکتی می‌باشد. با بررسی ماژول‌های GabraBit و مقالات دایره‌المعارف، در حین استفاده از آموزش‌ها و پروژه‌های مختلف تیم ما؛ شما در زمان خود صرفه‌جویی کرده و هزینه‌های پروژه خود را کاهش خواهید داد. تمامی ماژول‌های GabraBit مراحل کنترل کیفیت را در تولید یک به یک طی می‌کنند و سپس در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند.
محصول
نوع
تعداد محور
ADC
FSR
پروتکل ارتباطی
خرید
اسناد فنی
دیجیتال
3
16 بیت
±250, ±500, ±1000, ±2000 (dps)
I2C یا SPI

دسته بندی محصولات

تک محوره

ژیروسکوپ تک محوره

2 محوره

ژیروسکوپ 2 محوره

3 محوره

ژیروسکوپ 3 محوره