Motion

Tracking

سنسورهای پارامترهای حرکتی

سنسورهای ردیابی پارامترهای حرکت، سنسورهایی هستند که بسته به نوع خود قادر به تشخیص و اندازه گیری یکی از مولفه های شتاب، سرعت زاویه ای، زاویه قطب مغناطیسی زمین یا هر 3 مولفه با هم می باشند. از ترکیب این سه مولفه با یکدیگر قادر به تشخیص دیگر پارامترهای حرکتی مانند سرعت حرکت و ساخت دستگاه های تخصصی مانند AHRS-INS  می باشیم.

تیم جبرابیت با انتخاب بهترین، کاربردی ترین و مقرون به صرفه ترین انواع  سنسورها و آماده سازی آنها برای استفاده راحت و سریع در قالب ماژول و کیت با اشکال استاندارد از لحاظ سایز و درگاه های ارتباطی، از نظر تجاری امکان صرف هزینه و زمان کمتری را فراهم آورده است.

توجه فرمایید: هدف اصلی تیم جبرابیت تحقیق و آموزش است. بنابراین برای اکثر سنسورها و ماژول های ارائه شده همچنان در حال تکمیل و ارائه نمونه کدهای راه اندازی به زبان C  و میکروکنترهای سری ATMEGA- ARM  هستیم.

شما با استفاده از ماژول های ردیابی تشخیص حرکت و آموزش های درج شده در بخش فراگیری (Wiki) Gebrabit؛ ضمن صرفه جویی در وقت و اطمینان از کیفیت کار بطور رایگان از آموزش مجازی جبرابیت استفاده کرده و دانش خود را گسترش خواهید داد.

به نوآوری در طراحی و تولید سنسورهای حرکتی خود ادامه خواهیم داد

ماژول های حرکتی

تمامی این محصولات آماده و قابل سفارش هستند

شتاب سنج ها

اندازه گیری شتاب و ارتعاش

ژیروسکوپ

اندازه گیری جهت و سرعت زاویه ای

مغناطیس سنج

تشخیص و اندازه گیری میدان مغناطیسی

IMU

اندازه گیری سرعت زاویه ای حول 3 محور

محصولات چندمحوره

3 محوره

شتاب سنج 3 محوره، ژیروسکوپ 3 محوره یا قطب نمای 3 محوره

6 محوره

ترکیب شتاب سنج و ژیروسکوپ 3 محوره

9 محوره

ترکیب ژیروسکوپ، شتاب سنج و قطب نمای 3 محوره